Czym są lustra na wymiar?

Lustra cięte na wymiar to element niezbędny w każdej łazience, przedpokoju czy garderobie. Raczej trudno sobie wyobrazić mieszkanie bez lustra… Ten element wyposażenia wydaje się pomocny nie tylko podczas ubierania się czy wykonywania makijażu, ale także może optycznie powiększyć wnętrze. Niestety nie zawsze w sklepie dostępne są lustra o odpowiednich wymiarach. Co zrobić w takiej sytuacji? Tutaj znakomitym rozwiązaniem może być zakup lustra na zamówienie. Skorzystanie z tej opcji stwarza możliwość idealnego dopasowania lustrzanej tafli do pomieszczenia.

Czy warto zdecydować się na lustro na wymiar?

Lustra na wymiar to świetny sposób na zagospodarowanie dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu. Odpowiednie rozmieszczenie konstrukcji szklanych pozwala na doświetlenie wnętrz i optyczne ich powiększenie. Oferujemy lustra klejone na ściany, lustra wklejane pomiędzy kafle oraz lustra wieszane na zaczepach. Proponujemy lustra fazowane lub zdobione wzorem piaskowanym w kolorach: srebrne, grafitowe oraz brązowe. Możesz zdecydować się na montaż lustra na całą ścianę, aby stworzyć wrażenie przestronności. Rozwiązanie to sprawdza się zwłaszcza w małych mieszkaniach. Lustra cięte na wymiar znajdują zastosowanie w salonie, przedpokoju, łazience, a nawet w garderobie, łącząc funkcjonalność z niezwykłym efektem wizualnym.

Lustra na wymiar na miarę oczekiwań

Tworząc lustra łazienkowe na wymiar, nie tylko wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ale także spełniamy ich wyobrażenia o nowoczesnym wystroju wnętrz. Możemy przyciąć taflę szkła zgodnie z wytycznymi z zamówienia, aby pasowała ona do wnęki czy też tworzyła na ścianie jednolitą powierzchnię. Proponujemy fazowane lustra na wymiar lub takie zdobione wzorem piaskowanym w kolorach srebrnym, grafitowym i brązowym. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Ozdobne lustra na zamówienie dodają wnętrzom nietuzinkowego charakteru i nowoczesności.

Jak przymocować lustro na wymiar do ściany?

Zastanawiasz się, jak przymocować lustro na wymiar, aby robiło wrażenie? W naszej ofercie dostępne są lustra na zamówienie, które można przykleić bezpośrednio na ścianę przy pomocy silikonowego kleju. Ciekawy efekt tworzą też tafle lustrzane umieszczane pomiędzy kaflami, a jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań, to możesz postawić na lustro zawieszane na zaczepach.

Lustra na wymiar znajdują zastosowanie nie tylko w domu, ale także w nowoczesnych biurach, galeriach handlowych czy też toaletach w przestrzeni publicznej. Rozwiązanie to jest nie tylko wszechstronne, ale także bardzo praktyczne. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź lustro na wymiar dopasowane do Twoich potrzeb.